V souborech po stažení naleznete seznam kulturních akcí v roce 202
sledujte aktualizace, akce se průběžně doplňuji.

javorníkMěKS Javorník
Prosím všechny pořadatele akcí, aby hlásili své akce na marketing@mestojavornik.cz
Účastí na kulturních, společenských a sportovních akcích dává účastník souhlas s užitím pořízených fotografií, videí pro propag. účely (webové stránky, facebook, kronika města Javorník, youtube, Javornický zpravodaj, tisk).

Vážení občané,
S účinnosti od pátku 13. 3. 2020  6:00 hod. bude pro veřejnost UZAVŘENA  sportovní hala, malá tělocvična ZUŠ Javorník a krytý bazén při ZŠ Javorník. Dále bude uzavřená Městská knihovna, veřejné dětské hřiště, zrušeno je i veškeré promítání kina - vše na dobu neurčitou. Od pátečního rána vláda ČR zakázala mimo jiné veřejné i soukromé akce s účasti přesahující 30 osob, týká se rovněž bohoslužeb v Javorníku.

informujeme, že všechny kulturní, sportovní a společenské akce organizované městem a jeho příspěvkovými organizacemi jsou k datu  30. 6. 2020  ZRUŠENY.

Aktualizace kulturních akcí proběhla 13. 3. 2020
Aktualizace sportovních akcí proběhla 25. 2. 2020