Mezinárodní den MO STP JAVORNÍK

V Javorníku oslavili Mezinárodní den žen
Mezinárodní den žen ve velkém oslavili v Javorníku. Akce se zúčastnilo 58 členů.

Dne 7. března 2020 Místní organizace Svazu tělesně postižených ČR v Javorníku v čele s Petrem Závorou slavila MDŽ v sále MěKS. Po úvodním přivítání a poděkování předal pan Závora slovo paní místostarostce Sieglinde Mimrové, která všechny srdečně přivítala a popřála hodně zdraví. Poté starosta Jiří Jura ocenil aktivitu STP a všem ženám poděkoval a popřál hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do dalších let. S přáním vystoupil také starosta obce Uhelná Zdeněk Hořava.
Všem přítomným ženám kytičku předali oba starostové a předseda Petr Závora. Setkání zpříjemnilo vystoupení javornické taneční skupiny Free dance pod vedením Petry Pavelkové. Následovala série představení ZUŠ Javorník pod vedením paní učitelky Simony Horákové. Oslavy se zúčastnilo 58 členů z toho 45 žen a 13 mužů.

Bohaté a pestré pohoštění připravily členky MO STP paní Ševčíková E., Stehlíková J., Janáková L., Grajová M., Škodová Ch., Manová A., Třetinová F.

Organizátoři děkují městu Javorník za velkou podporu, MěKS Javorník za poskytnutí sálu. Výbor organizace děkuje i Lukáši Danielovi, který bez nároku na odměnu ozvučil sál a svým zpěvem a hraním na klávesy zpříjemnil všem celé odpoledne, všichni si mohli společně zatancovat a zazpívat.

mdžmdžmdž

volby 2023