Dětský den, aneb Loučíme se s prázdninami!

Dětský den aneb Loučíme se s prázdninami

V Javorníku se děti rozloučily s prázdninami ve velkém, a to se spoustou zábavy, atrakcemi a sladkostmi.

29. srpna 2020 Městské kulturní středisko Javorník pořádalo akci „Dětský den aneb Loučíme se s prázdninami“ pro všechny děti a jejich rodiče v zahradě domu Karla Ditterse z Dittersdorfu. Děti postupovaly přes různá stanoviště, kde měly připravené různé úkoly, které musely plnit. Za úspěšně splněnou disciplínu následovala sladká odměna. Pro děti byly připraveny zábavné atrakce, soutěže, kolo štěstí, malování na obličej (Kus z Lesa). Velké poděkování patří všem, kteří se na akci podíleli, Javornické dělostřelecké gardě, Sboru dobrovolných hasičů Javorník a dalším.

Děkujeme všem sponzorům za finanční a hmotné dary:
S A B A S s.r.o., Mgr. Milada Mrázková - Lékárna Pod Jánským vrchem, Jozef Palovčík, NAVOS, a.s., Alexander Papageorgiu, ENERGOROZVODY s.r.o., Jaroslava Horáčková Kováříková - Wellness Rychleby, Ing. Valentin Tvarůžka, PEDRAT company, s.r.o. - kavárna Café Kavka, Hotel TAVERNA, s.r.o., Omya CZ, s.r.o., Hrušecká stavební spol. s r.o.

dětský dendětský dendětský den

volby 2022