Zimní olympiáda v MŠ Polská 2019

Na zahradě Mateřské školy Polská byly 5. února 2019 v 9:00 hodin zahájeny Zimní olympijské hry. V dopoledních hodinách nastoupili všichni nedočkaví sportovci, kteří se rozdělili do několika týmů a byli odhodláni vyhrát!

Po rozcvičení a povzbuzovacím pokřiku se seřadili do řad.
Pochodeň s olympijským ohněm, který děti hned poznaly, zapálila paní ředitelka a postupně si ji sportovci předávali, až doputovala k vedoucí výpravy, která ji společně s vlajkonoši uložila na vyvýšené místo.
Olympiáda v Javorníku tak mohla oficiálně začít.
Mladí nadějní sportovci se motivovali bojovým pokřikem k maximálnímu výkonu. Čekala je různá stanoviště, například - curling, biatlon, bruslení, slalom, štafeta, hod diskem na terč, běh či dvojbob. Nechybělo ani hokejové družstvo. Při slavnostním vyhlašování vítězů děti získaly několik zlatých medailí.
Jak hodnotíte letošní výkony dětí?: „Díky mrazivému počasí a sněhové pokrývce se všichni mohli zúčastnit všech zimních sportů, které jsme pořádali. V loňském roce bylo málo sněhu, takže biatlon se nevydařil, ale letos je dostatek sněhu a děti si zimní sporty náramně užívaly. Druhý ročník proběhl bez zranění a každý všechny disciplíny zvládl. Děti dostaly sladké odměny a zlaté medaile."  uzavřela jedna z vedoucích výprav Petra Weiserová.

zoh

volby 2022