Zakončení zimních koncertů na Travné

Česko-polské pojiwo z. s. oživuje nejodlehlejší  obec Travnou

Poslední z koncertů s mezinárodní účastí se konal v sobotu 27. dubna 2019 v Restauraci u Oravců. První vystoupil BB Zde (underground). Následovala polská skupina Czaje Baje, která přijela z daleké polské Opole a vystoupila se svým zajímavým hudebním stylem reggae. Nakonec zahrála a zazpívala punk-rocková skupina Supyy časů, která pochází ze Šumperska. Živá hudba rozproudila pozitivní energii a umožnila všem zúčastněným tančit a bavit se dlouho do noci. Tyto koncerty umožňují vytvářet přátelství mezi našimi národy. „19. ročník Česko-polského pojiwa se bude konat 27. - 28. července 2019 v areálu Restaurace U Oravců. Jedná se o rockový festival, kde budou dvě scény.“

hudbahudba

Zdravotnictví     Lékárna Javorník

CELKEM: 1194567

30. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.