V Javorníku oslavili Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen ve velkém oslavili v Javorníku. Akce se zúčastnilo 66 členů.

Dne 2. března 2019 Místní organizace Svazu tělesně postižených ČR v Javorníku v čele s Petrem Závorou slavila MDŽ v Novém sále MěKS. Po úvodním přivítání a poděkování předal pan Závora slovo paní místostarostce Bc. Sieglinde Mimrové, která uvedla: „S panem starostou Jiřím Jurou každoročně kvitujeme, že jste spolek, který pořádá nejvíce kulturních, sportovních a společenských akcí.“  Všem přítomným popřála hodně zdraví. Poté starosta Jiří Jura ocenil aktivitu STP a všem ženám poděkoval a popřál hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do dalších let. S přáním vystoupil také starosta obce Uhelná Bc. Zdeněk Hořava.
Všem přítomným ženám kytičku předali oba  starostové a předseda Petr Závora. Setkání zpříjemnil dětský pěvecký sbor „Sluníčko" pod vedením paní učitelky Mgr. Dagmar Petřekové, který rozezpíval a rozzářil všechny přítomné svými písničkami.
Oslavy se zúčastnilo 66 členů z toho 45 žen a 5 hostů.
Bohaté a pestré pohoštění připravily členky Místní organizace STP paní Ševčíková E., Stehlíková J., Janáková L., Grajová M., Škodová Ch., Manová A., Třetinová F.

Organizátoři děkují městu Javorník za podporu, MěKS Javorník za poskytnutí sálu, paní Stehlíkové za korálky, které sama vyrobila a všem ženám darovala a Pavlu Dzubákovi za hudební doprovod.

mdž