45. ročník ve střelbě na asfaltový terč

V brokové střelbě na asfaltové terče na Střelnici v Javorníku proběhl další úspěšný ročník

V rámci Dnů Javornicka proběhla střelecká soutěž na asfaltové terče. Všichni střelci se sešli v sobotu 15. června 2019 ráno na Střelnici v Javorníku, kde probíhaly boje o poháry. Sobotní závody zahájili Trubači Javorník. Následně všem popřál mnoho úspěchu starosta města Jiří Jura a hlavní pořadatel Jiří Žilka.  Putovní pohár starosty města v družstvech získali: 1. Šín František, Žilka Jiří,  Kárger Robert, 2. Veith Ladislav, Mencner Břetislav, Tesař Antonín, 3. Terkovič Gabriel, Červenka František, Duchoň Pavel.
Pohár místostarostky města Javorník v jednotlivcích získali: 1. Duchoň Pavel, 2. Žilka Jiří, 3. Štefek Olin. Akci pořádalo MS Chlum Javorník s předsedou Jiřím Žilkou. Po celou dobu akce byly pro veřejnost připraveny skvělé zvěřinové speciality. V příštím roce střelnice získá nové vrhačky. Trubači zakončili střelecký den a hlavní pořadatel konstatoval „Všem, kteří se závodu zúčastnili patří velký dík. K samotným závodům provolávám sportovní zdar,“ ukončil střelecké závody Jiří Žilka.

Velké poděkování patří městu Javorník, které finančně podporuje tuto akci.

střelnicestřelecke zavodyvítězové

volby 2023