45. ročník ve střelbě na asfaltový terč

V brokové střelbě na asfaltové terče na Střelnici v Javorníku proběhl další úspěšný ročník

V rámci Dnů Javornicka proběhla střelecká soutěž na asfaltové terče. Všichni střelci se sešli v sobotu 15. června 2019 ráno na Střelnici v Javorníku, kde probíhaly boje o poháry. Sobotní závody zahájili Trubači Javorník. Následně všem popřál mnoho úspěchu starosta města Jiří Jura a hlavní pořadatel Jiří Žilka.  Putovní pohár starosty města v družstvech získali: 1. Šín František, Žilka Jiří,  Kárger Robert, 2. Veith Ladislav, Mencner Břetislav, Tesař Antonín, 3. Terkovič Gabriel, Červenka František, Duchoň Pavel.
Pohár místostarostky města Javorník v jednotlivcích získali: 1. Duchoň Pavel, 2. Žilka Jiří, 3. Štefek Olin. Akci pořádalo MS Chlum Javorník s předsedou Jiřím Žilkou. Po celou dobu akce byly pro veřejnost připraveny skvělé zvěřinové speciality. V příštím roce střelnice získá nové vrhačky. Trubači zakončili střelecký den a hlavní pořadatel konstatoval „Všem, kteří se závodu zúčastnili patří velký dík. K samotným závodům provolávám sportovní zdar,“ ukončil střelecké závody Jiří Žilka.

Velké poděkování patří městu Javorník, které finančně podporuje tuto akci.

střelnicestřelecke zavodyvítězové

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.