Výstava výtvarné skupiny z Paczkowa

Ve spolupráci s Ośrodkem Kultury i Rekreacji Paczkow a Městského kulturního střediska Javorník byla dne 16. 2. 2018 v novém sále MěKS Javorník zahájena výstava obrazů výtvarné skupiny malířů z Paczkowa. V úvodu ředitelka MěKS Ing. Lucie Hecsková všechny přivítala a po krátkém projevu předala slovo řediteli Ośrodku Kultury i Rekreacji Paczkow Andrzeji Kłoczkovi, který výstavu zahájil a představil členy výtvarné skupiny. Následovalo krásné vystoupení tří mladých zpěvaček z Paczkowa, které sklidily veliký potlesk. Poté bylo všem zúčastněných ženám jako poděkování předána květina a vernisáž byla oficiálně zahájena.

obrazyobrazyobrazy

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.