Vánoční trhy s rozsvícením vánočního stromu

Na první adventní neděli na náměstí Svobody rozsvítili vánoční strom.

2. prosince na první adventní neděli se dolní část náměstí Svobody v Javorníku zaplnila stánky s vánoční výzdobou a vůní punče.

Během vánočních trhů lidé mohli zakoupit dárky i ozdoby. Program rozzářily a roztančily děti z mateřských škol Míru a Polská, poté vystoupila hudební skupina Brejle z Jeseníku. V 16:45 byl předán starostou města sponzorský dar Skupiny ČEZ příspěvkovým organizacím - ZŠ Javorník, ZUŠ Javorník, MŠ Míru, MŠ Polská a Domov pro seniory Javorník. Těsně před sedmnáctou hodinou na pódium vystoupily děti z javornického Sluníčka pod vedením paní učitelky Dagmar Petřekové a začaly odpočítávat poslední sekundy do rozsvícení vánočního stromu, který byl ozdoben výrobky dětí z mateřských škol. Zlatě svítící strom rozzářil oči všech přítomných a děti hlasitě projevily své nadšení. Následovalo vystoupení Sluníčka a po něm opět zpívala skupina Brejle. Celý program uváděli manželé Švábkovi z Divadélka malé Bo. Nechybělo ani bohaté občerstvení. Svůj stánek zde měli BAJA z.s., Café Kavka, Salet.

Brejlevánocevánocevánocevánocevánoce

volby 2022