Sportovní odpoledne svazu ZTP - 23. 6.

Dne 23. 6. 2018 Místní organizace Svazu tělesně postižených v Javorníku pořádala Sportovní odpoledne pro své členy v zahradě domu Karla Ditterse z Dittersdorfu. Sportovní odpoledne zahájili starosta města Javorník Jiří Jura a místostarostka Sieglinde Mimrová, mezi hosty byl i starosta obce Uhelná Zdeněk Hořava a předseda svazu Petr Závora. Všichni zúčastnění dostali své kartičky a soutěžili v různých disciplínách. Hod kostkou, šipky, hod tenisovým míčkem na plechovky, kroužky. Následovalo vyhodnocení a ti nejlepší získali věcné ceny. Pro všechny bylo k dispozici občerstvení jako je káva, limonáda či párek. Nechyběla ani bohatá tombola, za kterou děkujeme všem sponzorům.

Sportovního klání se zúčastnilo 60 členů a změřili své síly v nejrůznějších disciplínách. Po celou dobu zpříjemňoval náladu svou hrou na kytaru a zpěvem Libor Mareček.

sport.odpolednesport.odpolednelibor m.

celek