Mikulášské posezení MO STP Javorník

V sobotu 1. prosince 2018 pořádala Místní organizace Svazu tělesně postižených ČR v Javorníku pro své členy Mikulášské posezení v novém sále MěKS. Přítomni byli starosta města Javorník Jiří Jura, místostarostka Bc. Sieglinde Mimrová a starosta obce uhelná Bc. Zdeněk Hořava.

„Jste jedna z nejpočetnějších a nejaktivnější skupin v Javorníku, a jedni z těch, kteří aktivně pracují a zapojují se do kulturního dění v našem městě“, uvedl starosta a všem přítomným popřál mnoho zdraví a krásné Vánoce.  Po úvodním slovu předsedy spolku Petra Závory a vedení města nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem a všechny přítomné obdaroval malým balíčkem. Celé odpoledne zpíval a hrál na kytaru javornický písničkář Libor Mareček s Jaroslavem Daňou. Všichni přítomní si tak mohli společně zazpívat a pobavit se.

Velké poděkování patří městu Javorník, výboru místní organizace s předsedou Petrem Závorou, Mikuláši Pavlu Jandovi, čertovi Františku Bockovi a krásnému andělovi Radce Dubčíkové. Zapomenout nesmíme ani na šikovné dámy, které se postaraly o pohoštění.

Mikuláš

Na fotce z leva: Bc. Sieglinde Mimrová (místostarostka), Bc. Zdeněk Hořava (starosta obce Uhelná, Jiří Jura (starosta města Javorník), Ing. Pavel Janda (Mikuláš), Radka Dubčíková (anděl), František Bocek (čert), Eva Ševčíková, Petr Závora (předseda spolku) a Milan Vávra st.

hudba

Písníčkář Libor Mareček a Jaroslav Daňa, kteří společně hráli a zpívali na kytaruDámy které se staraly o občerstvení

Dámy, které se celou dobu o všechny staraly - patří jim veliké poděkováníPředseda

Předseda spolku MO STP Javorník - Petr Závora

vedeníZ levé strany místostarostka Javorníku Bc. Sieglinde Mimrová, starosta Javorníku Jiří Jura a starosta obce Uhelná Bc. Zdeněk Hořava

MikulášMezi přítomné přišel Mikuláš, anděl a čert

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.