Hudební skupiny Travná - U Oravců

Travná se poslední víkendy bavila hudbou na mezinárodní úrovni

Sobota 17. března patřila tvrdému rocku, skupina Stará dobrá ruční práce z Přerova rozjela rock-punk, který rozduněl celou restauraci U Oravců. Dále vystoupila polská skupina Wstrząsy Wtórne z Namyslów - Opolskie), nakonec zahrála česká rocková skupina The complication (Jablonné nad Orlicí).
V sobotu večer 25. března se konala další hudební vystoupení. Ze zdravotních důvodů nemohli vystoupit Ukuleleband Jeseník, místo nich vystoupilo v krojích Balkan Trio z Wroclavi, které balkánskými písněmi vybudilo svým folk-swingem posluchače k tanci.
V pauzách pan Ota Ševčík, zaujal posluchače svým autorským čtením básní a příběhů ze života. V závěru vystoupila hudební skupina Darshan z Javorníku (z indického Darshan=požehnání), která zahrála folk, irské a keltské písně. Pokaždé se hraje, zpívá a tančí do ranních hodin. Hudbou to žije všude i na Travné, kde i bez signálu se dokážou lidé skvělé bavit.

DarshanBalkan TriotravnáTravnáTravná

dnes, pondělí 25. 10. 2021