Dětský maškarní ples 10. 2. 2018

V sobotu 10. 2. 2018 se v novém sále Městského kulturního střediska v Javorníku uskutečnil Dětský maškarní ples. O zábavu se postaralo „Divadélko malé Bo“ manželů Švábkových, kteří společně s dětmi zpívali, tancovali a soutěžili. Děti byly převlečeny do krásných kostýmů, mohli jsme vidět např. Batmana, střihorukého Edwarda, princeznu Elsu, šaška, lva, ovečku a mnoho dalších. Děti tančily, co jim síly stačily. Velký úspěch u dětí mělo již tradiční kolo štěstí, které šťastným výhercům přinášelo něco dobrého na zub. Také každý splněný úkol byl sladce odměněn. Nakonec proběhla soutěž o nejlepší a nejnápaditější masku. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií, a to pro menší a větší děti. Ale protože každá maska byla krásná, nakonec byli odměněni všichni malým dárkem dle vlastního výběru. Odpoledne se opravdu vydařilo, přineslo dětem i dospělým radost a pohodu.

FOTOGALERIE ZDE

volby 2023