Adventní koncert s Petrem Kolářem

Adventní koncert s Petrem Kolářem pořádalo Městské kulturní středisko 10. prosince 2018. Celý sál byl zaplněný do posledního místa

Petr Kolář zazpíval písně ze svého nového alba a svými známými hity rozezpíval všechny přítomné ve velkém sále MěKS Javorník. Mezi diváky byly zastoupeny všechny věkové kategorie včetně malých dětí. Bouřlivým potleskem si diváci zajistili přídavky. Za zpěvu a tančení vyslechli poslední písně, z nichž nejvíce nadchla nejznámější „Ještě, že tě lásko mám“. Nejodvážnější se vyfotili s Petrem Kolářem přímo na pódiu během koncertu. Na závěr si bylo možné zakoupit jeho nejnovější album.

PK

17. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.