V centru - projekce na Zálesí 3. 6. 2017

V pátek 2. 6. a v sobotu 3. 6. 2017 se na Zálesí na místě bývalého kostela vedle hřbitova
ve večerních hodinách konalo úžasné fantazijní představení Rites de Passage - mediálně-hudební performance Manuely Hartel za doprovodu hudby Jaroslava Kořána. Na plátně byl zpodobněn oltářní prostor zničeného kostela sv. Barbory uměleckou skupinou REZ (architekti Michal Mihalčík a Jakub Kročil).

Tento zajímavý kulturní počin byl součástí českoněmeckého festivalu pořádaného Česko-německou iniciativou pro umění a kulturu „V centru“, který se  odehrával na tzv. Konci světa, v Tančírně v Račím údolí a na částečně zaniklých místech česko-polského pohraničí ve dnech 1. – 3. 6. 2017.

zálesí

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.