Setkání jubilantů 15. 6. 2017

• Ve čtvrtek 15. června 2017 se v Obřadní síni Městského úřadu v Javorníku uskutečnilo „Setkání s jubilanty“.
  • Setkání se zúčastnilo dvacet  šest  jubilantů , z pozvaných šedesáti sedmi, kteří v měsících lednu – červnu 2017 dovršili významného životního jubilea.  Naše jubilanty přivítal pan starosta Jiří Jura a členky sboru pro občanské záležitosti. Svým milým vystoupením potěšily i děti z mateřské školy  ul. Míru pod vedením paní učitelky Hlouškové.   Pan starosta  poděkoval  jubilantům za jejich obětavou celoživotní práci a péči, kterou věnovali jak svým dětem, tak celé naší společnosti.  Po slavnostním projevu následovala volná zábava.

Přejeme jubilantům pevné zdraví!

• Další setkání s jubilanty je naplánováno na měsíc prosinec 2017 a setkají se zde jubilanti, kteří v měsících červenci - prosinci 2017 dovrší významné životní jubileum. Nabízíme jubilantům odvoz na tuto akci a zpět domů. V případě, že budete mít zájem tuto službu využít, neváhejte nás kontaktovat osobně v kanceláři matriky Městského úřadu  Javorník, telefonicky na č.tel. 584458794, nebo e-mailem.

za SPOZ, Marcela Minksová

jubilanti