Prima třída 13. 6. 2017

• Dne 13. 6. proběhla v areálu Základní školy Javorník velká soutěž žáků prvního stupně, jejich učitelů a rodičů prima třída 2017.
  • Hlavním sponzorem byl Olomoucký krajspolek Rada rodičů ZŠ Javorník, z.s., který celou akci ve spolupráci se ZŠ Javorník organizoval. Třídy sestavily soutěžní týmy vedené učiteli a ty bojovaly o body v nejrůznějších soutěžích v celém areálu školy za vydatné podpory rodičů a spolužáků.

Nejúspěšnější týmy

1. místo 5.A - kapitánka Pavla Matušková.
  2. místo 5.B - kapitánka Lenka Klíčová.
  3. místo 2.B - kapitánka Michaela Rychlá.
  • Zasoutěžit si přijeli také uživatelé Denního stacionáře Šimon z Charity Jeseník, kteří se této akce účastní od roku 2013 v rámci spolupráce, kterou s nimi Rada rodičů navázala.

V letošním roce se podařilo získat sponzorský dar v podobě cca 200 ks müsli tyčinek, které zdarma dodala společnost ÚSOVSKO FOOD a.s.

prima třídaprima třídaprima třída

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.