Mikulášská nadílka s divadélkem malé Bo (3. 12. 2017)

První adventní neděli 3.12.2017 od 15.00 hod. se v Kulturním domě v Javorníku konala Mikulášská nadílka. Odpoledne začalo v 15:00 hod. úvodním slovem ředitelky MěKS Javorník, poté byla pro děti připravena pohádka Divadélka malé Bo „Radovánkovy čertoviny“. Po skončení představení se otevřely brány pekelné a po celém jevišti poskakovali a řádili čerti, kteří přikládali pod kotlem. Jeviště bylo plné dýmu a strašidelné hudby, která navodila pravou atmosféru pekla. Poté se na balkóně zjevil Mikuláš s Andělskou družinou, kteří přinášeli dobro a klid do malinkých dětských dušiček. Mikuláš s Anděli poté vystoupili na jeviště, kde promlouvali k dětem a s pomocí Andělky a Radovánka zvali děti na jeviště pro Mikulášské balíčky. Děti hromadně zpíval y písničky, čerti dováděli po jevišti, sem tam si odnesli zlobivé dítko do kotle, které pak museli kamarádi zachránit nějakou pěknou písničkou a dítko slibem, že už bude hodné. Za odměnu pak každé z nich obdrželo mikulášský balíček.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, díky nimž měly děti mikulášské balíčky zdarma:

HOTEL Taverna, Jozef Palovčík, Chupa Chups - Perfetti Van Melle Slovakia s.r.o., Café Kavka, FENIX Trading s. r. o., ENERGOROZVODY s. r. o., Čokoládová manufaktura, Jiří Růčka, Valentin Tvarůžka, Sieglinde Mimrová, Zahradnictví Jiří Jura, Schubert & Elpremo, Wellness Rychleby, Milada Mrázková, S A B A S spol. s r.o., Wazy.cz, Baja z.s. Javorník, Omya CZ, s.r.o.

Velké díky patří také všem, kteří se na Mikulášské nadílce podíleli: Javornický ochotnický soubor „ JCHP Javorník“, Divadélko malé BO, zaměstnanci MěKS Javorník.

Za MěKS Javorník, Ing. Lucie Hecsková

FOTOGALERIE ZDE

Zdravotnictví     Lékárna Javorník

CELKEM: 1191662

24. 10. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 10 až 6°C.