Javornický JAM 15. 7. 2017

V sobotu dne 15. 7. 2017 proběhl již 4 ročník Javornického Jamu. Organizátoři ve spolupráci s MěKS Javorník připravili opět  bohatý hudební program doplněný atrakcí pro děti. Akci odstartoval výborný Country band Karla Pechance, následně jsme slyšeli bluegarss Staré Trávy, rokovější část programu obstarala skupina Morava a Pětičlenné trio. Hostem  Jav. Jamu byli esoterická Lucie ZHory (Nosová) Mírou Balánem, folkový blok i celou akci uzavřel znovuzrozený Darshan. Příjemné akci přispělo i pěkné počasí, množství výborných posluchačů, nejmladší účastník Davča Zbořil (co by moderátor), výborný zvukař a bohaté občerstvení.

Smyslem akce je dát příležitost místním kreativcům, umělcům hudebníků ať už začátečníkům či pokročilým. Proto všechny  co chtějí ukázat své umění, talent a nebo cokoliv co obohatí kulturní život, zvu na další ročník..

Javornícký Jam by nemohl proběhnout bez materiálového a finančního zabezpečení, tímto děkuji Městu Javorník, Olomouckému kraji, Pavlu Jandovi a MěKS Javorník jako spolupořadateli. (Marek Zbořil)

PechanecStará TrávaPětičlenné TrioMoravaDarshan

Lucie Nosovájam

8. 5. 2021

oblacno

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.