Den otevřených dveří - ČOV, Sběrný dvůr, +vodárna 22.6.2017

22. 6. 2017 Den otevřených dveří Čističky odpadních vod a Sběrného dvora pořádalo pro veřejnost město Javorník. Každý kdo přišel do Sběrného dvora, mohl vidět, jak se třídí odpad do barevných kontejnerů, čím se sváží komunální odpad a jak probíhá jeho separace. Děti z MŠ Míru, MŠ Polská a ZŠ Javorník provedl a vše vysvětlil pan Pavel Pospíšil - vedoucí Odboru správy majetku. Otevřena byla také ČOV, zde návštěvníci mohli vidět, kde končí voda, kterou doma používají. Pan Jiří Kozel představil zařízení, díky nimž se ze znečištěné vody vyrábí voda čistá tak, aby mohla být vypuštěna do Javornického potoka.

sb.dvůr

sb.dvůrčovsb.dvůrčovsb.dvůrsb.dvůr

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.