Den dětí 4. 6. 2017

Dne 4. 6. 2017 se konala oslava Dne dětí v zahradě domu Karla Ditterse z Dittersdorfu, tentokrát na téma „Pojďte s námi z pohádky do pohádky". Přilehlý park byl plný pohádkových postav a úkolů pro děti. Všechny děti plnily zadání na různých stanovištích a sbíraly razítka. Komu se podařilo všechna nasbírat, mohl si přijít pro odměny - Staroměstská máslová trubička, Fit müsli tyčinka, lízátko a balónek Chupa chups, omalovánka Lesy ČR a další.
Javornická dělostřelecká garda, HO Rychleby a SDH Javorník připravily pro děti úkoly a zpestřily program ukázkou hasící techniky včetně oblíbené pěny. Děti si mohly vyzkoušet aquazorbing, sumo ring, horolezeckou stěnu, lanovou dráhu, skákací hrad, děti ze ZUŠ Javorník zkrášlovaly barvami obličeje a jízdu na koních zajistil Ostrov naděje o.s.
Programem provázeli bratři Chabičovští, tanečnice Kačule a Síma, zavítala také pohádková postava - Olaf, Elza a Anna z Ledového království.

Děkujeme všem sponzorům

S A B A S spol. s r.o., Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o., Dětská ambulance Javorník, s. r. o., Stavby a reality STAR spol. s r. o.,Mgr. Milada Mrázková, Dominik Caha, Hotel TAVERNA, s.r.o., Jaroslava Horáčková Kovaříková, Jarmila Damašková, Jiří Růčka, Valentin Tvarůžka, Alexander Papageorgiu, PEDRAT company, s.r.o., Bronislav Hanusek, Jozef Palovčík, ENERGOROZVODY s.r.o., STOLZED, LP Železářství, s.r.o., Jaroslav Křížek, Ivan Zelenka, Unita s.r.o., Lesy ČR, s.p., Fit müsli, Firma KREMO - Olga Gřundělová, Kavárna U Jana, AGENTURA ASPEKT, spol. s r.o.

Zdravotnictví     Lékárna Javorník

CELKEM: 1191657

24. 10. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 10 až 6°C.