Český pohár v orientačním běhu 20. 5. 2017

V sobotu 20. 5. 2017 se v Javorníku uskutečnil Český pohár v orientačním běhu ve sprintu, který byl pořádán Magnus OrienteeringČSOS ve spolupráci s městem JavorníkZákladní školou Javorník.

Centrum závodu sídlilo v areálu Základní školy. Závod začal v 10 hodin, kdy postupně startovaly skupiny běžců ve 26 kategoriích na Lidické ulici. Čekaly na ně různě náročné trati podle mapy „Židovské schody“, které vedly městem, Jánským Vrchem, přilehlým parkem s cílem v areálu ZŠ.

Běhu se zúčastnilo podle výsledkové listiny 924 sportovců všech věkových kategorií.

Ve 12:30 se konalo vyhlášení výsledků, vítězům ceny předávali starosta města pan Jiří Jura, ředitel  závodu pan Aleš David a hlavní rozhodčí Štěpán Hrobař.

Občerstvení zajistila Rada rodičů a žáci ZŠ Javorník.

Více fotografií ZDE

orient.běhorient.běhorient.běhorient.běhorient.běhorient.běh

8. 5. 2021

oblacno

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.