česko-polský hudební festival „S muzikou boříme hranice“

V Javorníku oslavili konec prázdnin stylově - v rytmu rockové hudby

Městské kulturní středisko ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Chlum Javorník za finanční podpory Olomouckého kraje a města Javorník uspořádalo druhého záři na Střelnici v Javorníku česko-polský hudební festival „S muzikou boříme hranice“. Jako první vystoupila  polská kapela mladých nadějných umělců Kaliber z Paczkowa. Krátce po ní se připravila polská kapela Different, rovněž  z Paczkowa.  Následovala jesenická kapela Plán B. Vrcholem celého večera byly dvě poslední kapely, jako první - Revival Freddie Mercury, který roztančil publikum legendárními písničkami  tohoto zpěváka. Například We are the Champions. Poslední kapelou byl Revival Kabát Morava. Členi kapely skvěle bavili publikum nejen svými vtipnými hláškami během koncertu, ale především výbornou muzikou této populární české kapely. Během celé akce bylo připraveno bohaté občerstvení.

cz

pl

26. 2. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, k večeru od severozápadu místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 4 až 0°C.