Čarodějnický rej 28. 4. 2017

• Počasí nám nepřálo, poprvé jsme zažili Pálení čarodějnic na sněhu (28. 4. 2017). Z důvodů nepříznivého počasí byl celý program přesunutý do MěKS Javorník.
  • Vystoupily děti z MŠ Míru, MŠ Polská, Hula Hop Javorník. K poslechu hrála skupina Daršan Javorník
  • Vystoupily i dívky se Street Dance  SZUŠ taneční Jeseník pod vedením Kláry Drgáčové.
  • Čarodějnický rej moderovali Iva a Luďa, kteří měli pro děti připravený bohatý program - soutěže, zpívání, čarodějnickou zumbu a další.
  • Všichni si mohli pochutnat na bohatém občerstvení. Děti využily i nabídku malování na obličej.
  • Před budovou MěKS Javorník byla zapálená velká vatra s čarodějnicí, za dohledu SDH Javorník.
  • Malí čarodějové a čarodějnice využili sněhovou nadílku ke koulování.
  • Na závěr byla v kině Olympia dětem promítnuta pohádka.

slet čarodějnicslet čarodějnicslet čarodějnicslet čarodějnicslet čarodějnicslet čarodějnicslet čarodějnic

21. 4. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 6 až 2°C.