Setkání jubilantů, nejstarší občanka oslavila 95 let

Dne 8. 12. 2016 proběhlo v obřadní síni MěÚ Javorník setkání jubilantů. Na fotografie se můžete podívat zde http://www.zdenek.hys.cz/Setkani_jubilantu2016/album/index.html

jubilanti

• Dne 9. 12. 2016 oslavila nejstarší občanka města Javorník krásných 95 let. Přejeme všechno nejlepší!! Hlavně zdraví!

Něco málo:

• SETKÁNÍ S NEJSTARŠÍ OBČANKOU JAVORNÍKU paní Marii Gänsdorferovou
  • Paní Gänsdorferová přišla s manželem a dcerou Stanislavou v roce 1945 z Jižní Moravy z obce Šakvice. Manžel paní Gäns dorferové byl pracovně přeložen do Javorníku, kde pracoval na dráze. Další tři děti se manželům Gänsdorferům narodily v Javorníku. Paní Marie Gänsdorferová byla v domácnosti, věnovala se dětem a jakmile děti odrostly začala pracovat. Od roku 1959 pracovala na Pile v Horním Fořtu. Potom pracovala u Jáchymovských dolů, u řádových sester v Bílé Vodě. V důchodě vypomáhala s úklidem ve škole a v domově důchodců. Celý život se s láskou věnovala své rodině, která jí tuto lásku opětovala, obzvlášť nyní v jejím vysokém věku. V příjemné  a srdečné atmosféře jsme  prožili setkání s paní Gänsdorferovou a její rodinou.  Popřáli jsme jí mnoho zdraví do dalších let.

jubilanti

95 let