V Javorníku oslavili Mezinárodní den žen

Dne 3. 3. 2018 Místní organizace Svazu tělesně postižených ČR v Javorníku v čele s panem Petrem Závorou slavila MDŽ v Novém sále MěKS. Po úvodním přivítání předal pan Závora slovo starostovi města panu Jiřímu Jurovi, který poděkoval za pozvání a předal slovo paní místostarostce, která ocenila činnost Místní organizace a zdůraznila, že jde o nejaktivnější organizaci ve  městě, která pořádá akce pro své členy.
Ženám přání, poděkování a kytičku předali starosta Jiří Jura, předseda Petr Závora a Michal Zajonc. Setkání zpříjemnil dětský sbor „Sluníčko". 17 dětí pod vedením paní učitelky Mgr. Dagmar Petřekové rozezpívalo a rozzářilo všechny přítomné svými písničkami.

Oslavy se zúčastnilo 33 členů Místní organizace a 9 hostů.

Bohaté a pestré pohoštění připravily členky MO.
Organizátoři děkují městu Javorník za podporu, MěKS Javorník za poskytnutí sálu a paní Chariklii Škodové a dalším za pohoštění a pomoc.

mdžmdž