Revitalizace horní části náměstí - vizualizace

Typ: ostatní
6Jedná se o komplexní revitalizaci horní části náměstí – rekonstrukci zpevněných ploch, chodníků a úpravu stávajícího parkoviště před MÚ. Bude provedena výsadba keřů, stromů, zatravnění ploch a umístění mobiliáře (lavičky, koše, informační tabule).
TUMVIA s.r.o - vizualizace

Revitalizace horní části náměstí

... Na místě původních veř. záchodků vznikne pódium a opěrná zídka, která se zde dříve nacházela, a hlediště s lavičkami pro různá vystoupení a představení. Projekt řeší i kamenné schody. Dalším objektem je kašna, která vznikne cca v místě stávající kašny a napodobí kašnu původní s výškou vodního obrazu 2 m. Celý prostor bude nově osvětlen a řešen tak, aby při pohledu z rozhledny a zámku tvořil symetrický obrazec s dolní částí náměstí, které je již revitalizováno. Práce budou započaty během měsíce dubna 2018 a ukončeny by měly být nejpozději v září 2018. Výběrové řízení vyhrála fi KARETA s.r.o Bruntál, celkové náklady činí  cca 17 524 000 Kč s DPH.

Vytvořeno: 21. 3. 2018
Poslední aktualizace: 26. 3. 2018 12:03