Brožura „Slavnostní zvyky a tradice v Euroregionu Praděd“

Typ: ostatní
fotoEuroregion Praděd ve spolupráci se svým polským partnerem Euroregionem Pradziad novou brožuru s názvem „Slavnostní zvyky a tradice v Euroregionu Praděd“

V dubnu tohoto roku vydal Euroregion Praděd ve spolupráci se svým polským partnerem Euroregionem Pradziad novou brožuru s názvem „Slavnostní zvyky a tradice v Euroregionu Praděd“. Tato česko-polská publikace je určena především dětem základních škol, které se jejím prostřednictvím mohou dovědět mnoho zajímavých informací o tom, jaké svátky slaví naši sousedé na druhé straně hranice.

Brožurku si můžete zdarma vyzvednout na sekretariátu Euroregionu Praděd ve Vrbně pod Pradědem (do vyčerpání zásob) nebo si ji můžete otevřít v elektronické podobě www.europraded.cz.

Zhotovení brožury je financováno v rámci mikroprojektu „Slavnostní zvyky a tradice“ č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_009/0001759 prostřednictvím Fondu mikroprojektů v Euroregionu Praděd.

Vytvořeno: 21. 8. 2019
Poslední aktualizace: 21. 8. 2019 09:47