Areál hraničního přechodu Bílý Potok - Paczków, plocha pozemků 15.867m2

Typ: ostatní
czPředmětem prodeje je areál bývalého hraničního přechodu Bílý Potok - Paczków ležící na česko-polských hranicích v obci Javorník.

VÍCE INFORMACÍ: https://www.verejnedrazby.cz/aukce/areal-hranicniho-prechodu-bily-potok-paczkow-plocha-pozemku-15-867m2-obec-javornik-5105/

Celková plocha pozemků: 15867 m2
Celková zastavěná plocha: 1508 m2
Celková užitná plocha budov: 1259 m2

Nemovitost se sestává z objektu garáží, zastřešení prostoru pro pasovou kontrolu, dvou strážnic, hlavního objektu a zastřešeného stání. Areál zahrnuje řadu zpevněných ploch – asfalt nebo zámková dlažba, stejně jako 33 sloupů veřejného osvětlení, trafostanice a dřeviny - 30 kosodřevin, 15 smrků.

Územní plán: Areál se dle platného územního plánu pro obec Javorník nachází v oblasti s označením Plochy s rozdílným způsobem využití – Plochy stabilizované - „OM - OBČANSKÉ VYBAVENÍ - komerční vybavení malá a střední“.

Dopravní obslužnost: Objekt je umístěn přímo na silnici I. třídy číslo 60 poskytující velice dobrou dostupnost objektu z české i polské strany. Příjezd do areálu je bezproblémový prostornými vjezdy. Areál disponuje venkovní parkovací plochou na vlastním pozemku a dále zastřešeným stáním s parkovací plochou 364 m2. Město Javorník je napojeno na regionální železniční trať č. 295 (železniční trať Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku). Je zde konečná stanice této trati s názvem „Javorník ve Slezsku“.

Inženýrské sítě: Areál je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Dále disponuje vlastní ČOV (čistička odpadních vod). Připojení na obecní kanalizaci a plyn není k dispozici.

cz

Vytvořeno: 5. 3. 2020