Úspěch kalendáře Město Javorník 2019

• Město Javorník přihlásilo svůj kalendář pro rok 2019 do mezinárodní soutěže TURISTPROPAG 2019. Celkem se přihlásilo 278 subjektů v 15 kategoriích. Slavnostní vyhlášení soutěže TURISTPROPAG 2019 se konalo 11. dubna na galavečeru v areálu výstaviště v Lysé nad Labem. Javorník dosáhl velkého úspěchu a získal 1. místo v kategorii Turistická informace roku 2019 - nástěnné, stolní a kapesní kalendáře. Poděkování patří všem, kteří se na tvorbě kalendáře podíleli -  místostarostce Bc. Sieglinde Mimrové, manažeru PR a cestovního ruchu Michalu Zajoncovi a samozřejmě všem autorům fotografií: F. Leskovjanovi, V. Lintnerovi, M. Zajoncovi, J. Štrajtovi, M. Pecherovi, L. Polívkovi a v neposlední řadě tiskárně KLEINWÄCHTER HOLDING S.R.O., která kalendáře graficky zpracovala a vytiskla.

• Kalendáře města mají úspěch a jsou každoročně odesílány i do zahraničí: USA, Velká Británie, Řecko, Makedonie, Francie a další. Originální kalendář chystáme pro vás občany také pro rok 2020, již dnes hledáme témata. Za zmínku stojí připomenout i úspěch našeho Informačního centra, které získalo titul v anketě „Informační centrum roku 2018“ - Olomoucký kraj od A.T.I.C. ČR a Vydavatelství KAM po Česku.

201920192019

Úřad

18. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.