Hudební skupina - Stará Tráva Javorník

Smejkal Jiří - mandolína, zpěv a zvuk
Zientek Zdislaw - bicí

Něco málo z historie:

Kapela se dala dohromady přibližně před 10 až 12 roky. Nejdříve nás to bavilo jen po hospůdkách a hráli a cvičili sami pro sebe. Postupem času se začala kapela rozrůstat o další členy kapely a začali přibývat žádosti , aby jsme hráli na různých narozeninách, oslavách a různých akcích. Pořád bereme hraní jako koníček, který¨nás baví. Jsme ochotni zahrát kdekoliv a komukoliv. Sice už jsme si stanovili nějaký honorář, ale zakládá se jen na cestovném a aby jsme si mohli opravit a sehnat potřebné součástky na nástroje a doplnit o další nastroje, mikrofóny a další potřebné. Náš honorář je nastavený tak, aby si nás mohli pozvat lidé, které hlavně zajímá náš styl hudby. Složení kapely - kytara, rytmičák, basa, mandolína, banjo, pedálová steealkytara. Hrajeme písničky které nás baví a líbí se nám.

Kontakt:
Jirka Smejkal  tel. 723 899 049
e-mail: staratrava@seznam.cz

Stará Tráva

Organizace

17. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.