Navigace

Výběr jazyka

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Úspěchy Základní umělecké školy Javorník

Typ: ostatní
ZUŠZákladní umělecká škola Javorník se opět těší z výsledků okresního kola soutěže ve hře na klavír, ve hře na housle a ve hře na kytaru vyhlášené MŠMT ČR.
Okresní kola proběhla v Kapli Jeseník. Zde naši žáci soutěžili společně s žáky ZUŠ Jeseník, ZUŠ K. Ditterse Vidnava a ZUŠ F. Schuberta Zlaté Hory.
Soutěž ve hře na klavír se konala 26.2.2017 Druhá místa získaly Kristýna Jatiova v III. kategorii a Libuše Jatiová v VIII. kategorii. Obě žákyně jsou ze třídy paní učitelky Renáty Jeřábkové. První místo vyhrála v O. kategorii Nela Losmanová, a to ze třídy paní učitelky Zdeny Blechtové.
Další soutěž ve hře na kytaru se konala 14.3.2017. Druhá místa si přivezli Filip Kwiatkowski v O.c) kategorii a Dominik Černý v I. kategorii. První místo s postupem do krajského kola vyhrál Patryk Milkowski ve IV. kategorii. Žáci jsou ze třídy pana učitele Víta Hanulíka.
Soutěž ve hře na housle se konala následující den - 15.3.2017. Kristýna Kaliničová v IX. kategorii získala 1. místo a Kinga Kubica ve III. kategorii vyhrála první místo s postupem do krajského kola. Žákyně na soutěž připravila paní učitelka Veronika Pazderová.
Žákům a jejich učitelům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
T.Z.

ZUŠ


Vytvořeno: 20. 3. 2017
Poslední aktualizace: 20. 3. 2017 07:48
Autor: