#
#
#
#
#

Navigace

Výběr jazyka

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE Javornického zpravodaje

Typ: ostatní
logoSOUTĚŽ PRODLOUŽENA
Do soutěže má možnost se přihlásit každý čtenář Javornického zpravodaje. Stačí odstřihnout soutěžní kupón, vyplnit svoje jméno a příjmení a odpovědět na tři otázky. Takto vyplněný soutěžní kupón ODEVZDAT nejpozději do 10. dubna 2018 do 12:00 hodin na podatelně Městského úřadu v Javorníku.


Ze soutěžních kupónů se správnými odpovědmi budou vylosováni tři výherci.


Každý výherce obdrží dvě volné vstupenky na závod VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL 2018, který se uskuteční 19. a 20. května 2018 v Mohelnických lomech u Křemačova.


Pro pozorné čtenáře Javornického zpravodaje
by správně odpovědět na otázky neměl být těžký úkol. Výherci soutěže budou zveřejněni v příštím čísle Javornického zpravodaje.
http://www.agenasteam.cz/

AGENAS TEAM autoklub v AČR Javorník je hlavním pořadatelem seriálu AGENAS CUP Mistrovství České republiky v off road tech trialu. Mimo to je i spolupořadatelem jednoho závodu seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky v truck trialu, VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL.

Za uplynulých deset ročníků seriálu MČR obsadily posádky javornického autoklubu v celkovém pořadí celkem dvakrát třetí místo, šestkrát druhé místo a dvakrát seriál vyhrály.
 

Javornický autoklub připravil pro čtenáře Javornického zpravodaje soutěž o vstupenky na letošní již desátý ročník VELKÉ CENY MOHELNICE TRUCK TRIAL 2018. 

Do soutěže má možnost se přihlásit každý čtenář Javornického zpravodaje. Stačí odstřihnout soutěžní kupón, vyplnit svoje jméno a příjmení a odpovědět na tři otázky. Takto vyplněný soutěžní kupón ODEVZDAT nejpozději do 10. dubna 2018 do 12:00 hodin na podatelně Městského úřadu v Javorníku

Ze soutěžních kupónů se správnými odpovědmi budou vylosováni tři výherci. 

Každý výherce obdrží dvě volné vstupenky na závod VELKÁ CENA MOHELNICE TRUCK TRIAL 2018, který se uskuteční
19. a 20. května 2018 v Mohelnických lomech u Křemačova. 

Pro pozorné čtenáře Javornického zpravodaje
by správně odpovědět na otázky neměl být těžký úkol. Výherci soutěže budou zveřejněni v příštím čísle Javornického zpravodaje.
http://www.agenasteam.cz/

logo


Vytvořeno: 9. 3. 2018
Poslední aktualizace: 9. 3. 2018 11:16
Autor: