matrika
Informujeme o dočasné změně vstupu na Matriku MěÚ Javorník
celý text

ostatní | 19. 4. 2018 | Autor:
flora
Letošní jarní etapa Flory Olomouc zahájí oslavy 60. výročí květinových výstav v Olomouci a ponese narozeninový název Pugét pro Floru. Kytice zaplaví prostor celého pavilonu a netradiční instalace levitujících květin vám nabídne jedinečný kontakt s exponáty. celý text

ostatní | 13. 4. 2018 | Autor:
mš
ZÁPIS dětí k předškolnímu vzdělání na 9. - 11. května 2018 v 10:00 - 16:00 hodin. - zápis se uskuteční v budově MŠ celý text

ostatní | 13. 4. 2018 | Autor:
soutěž
Od 6. dubna je spuštěno hlasování veřejnosti na webu soutěže. Vítěz v této speciální kategorii získá ocenění za CENU VEŘEJNOSTI.
Hlasování bude ukončeno v pátek 11. května ve 12:00.
Neváhejte a zašlete odkaz pro hlasování Vašim klientům a přátelům.

Kalendář města naleznete ve spodní části stránky – klikněte na „Hlasovat pro město Javorník na historických fotografiích 2018“.
Všem děkujeme za spolupráci, zároveň vás všechny prosíme o maximální sdílení – facebook, webové stránky aj.
Děkujeme moc všem za spolupráci! celý text

ostatní | 10. 4. 2018 | Autor:
158
VAROVÁNÍ PRO OBČANY!
Během pár dnů přišla na Jesenicku již druhá seniorka o své životní úspory. První případ se objevil v Javorníku 26. března, kde 78letá seniorka přišla o 200.000 Kč.

Další případ oznámila na policii 87letá žena z Jeseníku. Ve středu 4. dubna ji opakovaně telefonicky kontaktoval neznámý pachatel, který se vydával za jejího vnuka. „Vnuk“ po své babičce požadoval půjčku finanční hotovosti. Peníze prý potřeboval pro notáře v Šumperku. Žena pachateli přislíbila zapůjčení finanční hotovosti ve výši 100.000 Kč.

Pro peníze měl přijet cizí člověk, kterému měla žena ještě zaplatit další 3.000 Kč, jako odměnu za převoz peněz. Po 15 hodině seniorka podle domluvy čekala u prodejny Billa v Jeseníku. Muži, který přijel na místo v tmavém vozidle, předala 103.000 Kč v hotovosti. Staršího muže s prošedivělými vlasy doprovázela mladší světlovlasá žena.

Protože seniorka k osobám podala velmi strohý popis, obracíme se s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Žádáme všechny svědky, kteří zaznamenali pohyb uvedeného vozidla a jeho posádky, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu nebo na tísňovou linku 158. Kriminalistům by v pátrání také pomohly záběry z kamerových zařízení vozidel, která ve středu 4. dubna danou oblastí projížděla v době mezi 15:00 až 15:30 hod.
V případě, že by i Vás kontaktovala nějaká podezřelá osoba, která by požadovala zapůjčení většího finančního obnosu, ihned prostřednictvím linky 158 kontaktujte policisty.

por. Ing. Tereza Neubauerová
tisková mluvčí celý text

hřiště
Pro měsíc duben otevřeno 12:00 - 18:00 hodin o víkendech. celý text

mš
Ředitelka MŠ POLSKÁ Javorník stanovuje ZÁPIS k předškolnímu vzdělání na 3. května 2018 v 15:30 hodin.
- zápis se uskuteční v budově MŠ celý text

Kronika
Prosíme organizace, místní kluby, spolky, kapely a firmy z Javorníku, Bílého Potoka, Horních Hoštic, Travné a Zálesí, aby zaslaly informace o činnosti v roce 2017
na e-mail kronika@mestojavornik.cz. Budeme rádi i za informace o zahájení případně ukončení činnosti a sdělení důvodu. Rádi bychom v roce 2018 zdokumentovali a do Kroniky zařadili také fotogalerii historických a zajímavých míst našeho okolí, nejlépe srovnání historických a současných fotografií.
Náměty můžete zaslat na uvedený e-mail.

Děkuji všem za spolupráci!
celý text

ostatní | 3. 4. 2018 | Autor:
info
Plánujete letní dovolenou v zahraničí a nemáte platný cestovní pas? celý text

ostatní | 26. 3. 2018 | Autor:
6
Jedná se o komplexní revitalizaci horní části náměstí – rekonstrukci zpevněných ploch, chodníků a úpravu stávajícího parkoviště před MÚ. Bude provedena výsadba keřů, stromů, zatravnění ploch a umístění mobiliáře (lavičky, koše, informační tabule).
TUMVIA s.r.o - vizualizace celý text

ostatní | 21. 3. 2018 | Autor:
bus
Jízdní řády ke stažení níže v článku
Změny jízdních řádů k 18. březnu 2018 (12. 3. 2018) celý text

ostatní | 25. 1. 2018 | Autor:
platba kartou
Splatnost TKO zůstává v roce 2018 beze změny (420,- Kč za osobu na rok). Úhradu je možné provést ve dvou splátkách do 28. 2. 2018 a 31. 8. 2018.
Dále oznamujeme, že v hlavní pokladně MěÚ Javorník (Podatelna) je již možné jakékoli platby provést i bezhotovostně - bankovními platebními kartami MasterCard, VISA a VISA Electron, Maestro, V Pay, JCB, Dinners Club a Discover. celý text

ostatní | 21. 12. 2017 | Autor:
Provozní řád multifunkčního hřiště, Podmínky rezervace, Provozní doba
celý text

ostatní | 27. 4. 2016 | Autor: