Nová virtuální stránka VOKP

Typ: ostatní
logoPokud navštívíte paczkowsko-javornické příhraničí, vznikla nová virtuální webová stránka pro veřejnost, kde má každý možnost informovat o svých kulturních akcích, které pořádá atp - každý tak bude mít přehled, kde se co děje.

cz

VOKP  (Virtuální Oko Kultury Pohraničí)
je bezplatným internetovým nástrojem usnadňujícím vyhledávání kulturních akcí konajících se v paczkowsko-javornického příhraničí, jenž občanům a turistům umožní rychlé a jednoduché plánování volného času. Na to získávají občané, veřejné instituce, státní neziskové organizace a ostatní skupiny možnost prezentovat neformálním způsobem své akce, popř. vyměňovat si informace prostřednictvím fóra. Kromě toho zajistí systematické zpřístupňování informací na billboardech trvalou propagaci jednotlivých akcí, jakož i propagaci kulturního produktu příhraničí.

Společné pořádání Trhů tradičních řemesel paczkowsko-javornického příhraničí by bylo první společnou akcí Packowa a Javorníku. Akce věnovaná kovářství bude situován do Javorníku, zatímco ta věnovaná brtnictví v Paczkowě. Jednalo by se o společnou kulturní vizitku příhraničí. Udržitelnost projektu bude zajištěna díky finančnímprostředkům získaným na aktivity obou měst obsažené v projektu. Kromě toho budeudržitelnost polsko-české spolupráce mezi Javorníkem a Paczkowem vzhledem k partnerstvíobou měst a společné realizaci budoucích projektů trvalá.

vokp

Vytvořeno: 4. 9. 2017