Městský informační systém města Javorník

Typ: ostatní
tur.značkyVe městě Javorník byly nově instalovány informační turistické značky, které jsou na hnědém podkladu o rozměrech 1000 x 200 mm. Informační systém je reflexní, značky jsou dobře viditelné i v noci při osvícení.

... Zjednoduší se tak orientace ve městě a jeho okolí, lidé tak snadněji najdou např. zdravotní středisko, městské kulturní středisko, poštu, turistické zajímavosti apod. Orientace bude zjednodušena zejména směrem od vlakového nádraží, kdy budou návštěvníci směřováni např. na Biocentrum Střední díly, Jánský Vrch, ale i na Městské informační centrum, bankomat, radnici….  Pořizovací cena činila 84 000 Kč.

Převážná část značek je již rozmístěna, zbývající budou instalovány po dokončení revitalizace dolní části náměstí. Jakmile budou všechny značky nainstalovány, vznikne kompletní navigační systém k turistickým cílům, např. nasměrování na turistickou trasu ( po červené turistické značce přes Jánský vrch směrem na Čertovy kazatelny apod.)

tur.značky

Vytvořeno: 8. 8. 2017