děti

MŠ Míru

Kontakt: msmiru.javornik@tiscali.cz, Telefon: 584 440 347,     604 243 757

AKTUALITY

PŘEJEME VŠEM DĚTEM KRÁSNÉ, POHODOVÉ A SLUNEČNÉ PRÁZDNINY!!! KOLEKTIV ZAMĚSTNANCŮ MŠ !!! :-)

UZAVŘENÍ MŠ  Mateřská škola bude v měsíci ČERVENCI uzavřena. Zaměstnaní rodiče mouhou umístit své děti do MŠ Polská. Provoz bude zahájen v ÚTERÝ 1.8.2017.

Fotogalerie zde
AKCE VE ŠKOLCE

Dne 26. 6. 2017 se vydal slavnostní průvod z MŠ Míru k MěÚ. Paní učitelky vedly předškoláky oblečené ve fialových talárech za zvonění zvonečků do Obřadní síně MěÚ Javorník, kde byli panem starostou Jiřím Jurou pasováni na školáky, při němž každý dostal šerpu s nápisem Školáček 2017
Ředitel ZŠ Javorník Mgr. Marek Bury dětem popřál hodně úspěchů ve škole a také jim představil paní učitelky, které je v září budou učit. Na závěr pan starosta předal paní ředitelce MŠ Míru Ivaně Konyarikové kytičku a poděkoval za úspěšné vedení MŠ.
Dětem přejeme hodně úspěchů a ať se jim ve škole líbí.

12. 5. 2017 se na sluncem zalité zahradě Mateřské školky Míru konaly oslavy Dne maminek. Děti a paní učitelky pro maminky připravily krásný program plný písniček, tanečků a hlavně vlastnoručně vyrobená přáníčka.

Topení Morany (Babice Zimice) v Javorníku - MŠ Míru (21. 3. 2017)

Video z masopustního průvodu městem :)